Giriş

Bu Kullanım Koşulları, bu web sitesini kullanımınızı düzenler. Bu web sitesini kullanarak, bu Kullanım Koşullarını tam olarak kabul etmiş olursunuz. Bu Kullanım Koşullarına veya bu Kullanım Koşullarının herhangi bir bölümüne katılmıyorsanız, bu web sitesini kullanmamalısınız.

Bu web sitesi çerez kullanmaktadır. Bu web sitesini kullanarak ve bu Kullanım Koşullarını kabul ederek, idiskk.com sitesinin çerezleri idiskk.com'un Gizlilik Politikası koşullarına uygun olarak kullanmasını kabul etmiş sayılırsınız.

Web Sitesini Kullanma Lisansı

Aksi belirtilmedikçe, idiskk.com ve / veya lisans verenleri web sitesindeki fikri mülkiyet haklarına ve web sitesindeki materyallere sahiptir. Aşağıdaki lisansa tabi olarak, tüm bu fikri mülkiyet hakları saklıdır.

Bu Kullanım Koşullarında aşağıda ve başka yerlerde belirtilen kısıtlamalara tabi olarak, web sayfalarından kendi kişisel kullanımınız için sayfaları, kullanım kılavuzlarını veya diğer ürün bilgilerini görüntüleyebilir, indirebilir (yalnızca önbellekleme amacıyla) ve yazdırabilirsiniz.

Kabul edilebilir kullanım

Bu web sitesini, web sitesine zarar verecek veya zarar verebilecek veya web sitesinin kullanılabilirliğinin veya erişilebilirliğinin bozulmasına neden olabilecek herhangi bir şekilde veya yasadışı, yasadışı, hileli veya zararlı veya herhangi bir hakka uygun olmayan bir şekilde kullanmamalısınız yasadışı, yasadışı, sahte veya zararlı amaç veya faaliyet.

Bu web sitesini, herhangi bir casus yazılım, bilgisayar virüsü, Truva atı, solucan, tuş vuruşu günlüğü, rootkit veya diğer herhangi bir materyali içeren (veya bunlarla bağlantılı) kopyalamak, saklamak, barındırmak, iletmek, göndermek, kullanmak, yayınlamak veya dağıtmak için kullanmamalısınız zararlı bilgisayar yazılımı.

idiskk.com.tr'nin açık yazılı onayı olmadan, bu web sitesi ile ilgili olarak herhangi bir sistematik veya otomatik veri toplama faaliyeti gerçekleştirmeyiniz (kazıma, veri madenciliği, veri toplama ve veri toplama dahil)

Bu web sitesini istenmeyen ticari iletişimleri iletmek veya göndermek için kullanmamalısınız.

Bu web sitesini idiskk.com.tr'nin açık yazılı izni olmadan pazarlama ile ilgili hiçbir amaçla kullanmamalısınız.


Haber Bülteni

Özel tekliflere, haberlere ve daha fazlasına erişin.

Satış e-posta adresi: [email protected]
'GÖNDER e tıklayarak ' Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası
kabul ediyorsun.