Şirketimiz

Shenzhen FeiTianXia Technology Ltd. (FeiTianXia), 2005 yılında, Çin'in elektronik sanayi bölgesi, Bao'an Bölgesi, Shenzhen City için çekirdek üretim üssünde kurulmuştur. Kuruluşundan bu yana şirket, cep telefonu çevre ürünlerinin geliştirilmesi, tasarımı ve satışına, cep telefonu çevre birimlerinin tanıtımına, Ar-Ge dahil olmak üzere özel cep telefonu aksesuarlarına, güneş mobil güç ve şarj cihazında Apple Serisi'nin (iPhone, iPad, iPod) üretilmesine ve satılmasına odaklandı. . Şirket "önce Kalite, İşbirliği ve Kazan-Kazan" iş felsefesine bağlı kalıyor, tüm çalışanlar ısrarcı, pazar serisi ürünlerini iyi bir üne ve mükemmel pazar performansına sahip göstermeye devam ediyor, müşterilerden ve bayilerden övgüler ve güven duyuyorlar.

Mobil enerji endüstrisinde, FeiTianXia pazarın lideridir, kablolar, şarj cihazları ve depolama konusunda mutlak bir avantaja sahiptir. FeiTianXia, yabancı mükemmel ekibiyle işbirliği yaparak, dış pazarlara ihraç edilen FM solar universal apple şarj cihazı gibi olağanüstü ürünler sunmaktadır. Apple aksesuarları için, süreci yeniden tasarlayan ve geliştiren şirket, en çok iDiskk USBFlashDrive'ın 2014 yılında MFi sertifikasına sahip olduğu dünyada dördüncü şirket oldu. Apple MFi tarafından sertifikalı. FeiTianXia'dan Apple için iDiskk USB Flash Sürücü, ürün tasarımında, ürün kalitesinde, uyumlulukta TOP pozisyonundadır ve bu, FeiTianXia için sonraki gelişmede önemli bir etkinlik olarak bir şirket dönüm noktasıdır. Gelecekte, FeiTianXia işbirliğini sürdürmeye ve kazan-kazan prensibini sürdürmeye devam edecek, Apple aksesuarları için yeni Ar-Ge'ye odaklanacak, toplum için değer yaratacak, daha iyi bir yarın için ortaklar için fayda yaratacak!

Ana Değerlerimiz

Güven

İnsanların sorumlu ve güvenilir olduklarına inanıyoruz. Bu nedenle, insanların fikirlerini ve duygularını doğru bir şekilde ifade etme özgürlüğünün olduğu bir ortam yaratmaya çalışıyoruz.

Saygı

Etkili iletişim ve işbirliğinin saygı olmadan imkansız olduğuna inanıyoruz. Egoları sergilemekten, politik oyun oynamaktan ve manipülatif davranış göstermekten kaçınmaya çalışıyoruz.

Tutku

Tutkunun ne yaptığımıza ve kim olduğumuzun şart olduğuna inanıyoruz. İnsanlarımızı, ürünlerimizi ve müşterilerimizi gerçekten önemsiyoruz ve insanlara birlikte harika şeyler yapma konusunda ilham veren bir şirket kuruyoruz.

Haber Bülteni

Özel tekliflere, haberlere ve daha fazlasına erişin.

Satış e-posta adresi: [email protected]
'GÖNDER e tıklayarak ' Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası
kabul ediyorsun.