Fuar Bilgilendirme
iDiskk Fuar Bilgilendirme
iDiskk

CES de bahar 2018

Uluslararası Tüketici Elektroniği Şovu
International Consumer Electronics Show

                  Date:  9th-12th Jan,2018

                  Place:Las Vegas,USA

                  Hall:  LVCC South Hall 4

                  Booth No.:  36915CES Hakkında

CES, tüketici teknolojileri işinde başarılı olanların dünyadaki buluşma yeridir. Yeni nesil yeniliklerin pazara sunulduğu küresel aşama olan yenilikçiler ve çığır açan teknolojiler için 50 yıldır kanıtlanmış bir zemin olarak hizmet vermiştir. Türünün en büyük uygulamalı etkinliği olan CES, endüstrinin tüm yönlerini barındırıyor.


Daha önce Uluslararası Tüketici Elektroniği Şovu (International CES®) olan CES, üretici, geliştirici ve tüketici teknolojisi donanımı tedarikçileri, içerik, teknoloji dağıtım sistemleri ve daha fazlası dahil olmak üzere 3.900'den fazla katılımcı şirket sergiliyor; 300'den fazla konferans oturumu ve 150 ülkeden 170.000'den fazla katılımcı ile bir konferans programı.


Ve 292 milyar dolarlık ABD tüketici teknolojisi endüstrisini temsil eden teknoloji ticaret birliği olan Tüketici Teknolojileri Birliği (CTA) ™ 'nin sahibi olduğu ve ürettiği için, dünyanın işletme liderlerini ve sektörün en alakalı konularının ele alındığı bir foruma öncü düşünürleri ön plana çıkarıyor. .

2017-12-28
Haber Bülteni

Özel tekliflere, haberlere ve daha fazlasına erişin.

Satış e-posta adresi: [email protected]
'GÖNDER e tıklayarak ' Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası
kabul ediyorsun.